Sídlo

Nakladatelství Olomouc

Zabýváme se především vydavatelskou a nakladatelskou činností. Nakladatelství se prvořadě orientuje na vzdělávací a odbornou literaturu z oblasti lingvistiky, biologie, chemie, filozofie a politologie. Dáváme přednost původním českým autorům a jejich tvorbě. Vydáváme učebnice vycházející z osnov pro 2. stupeň ZŠ, gymnázií aj. středních škol. Některé tituly slouží jako pomůcky k přijímacím zkouškám a studiu na VŠ. V menším objemu vydáváme také účelové publikace a beletrii.

Naše grafické studio Vám také může nabídnout veškeré grafické a DTP práce (včetně sazby a zlomu časopisů, katalogů nebo knih), epublishing, převod do formátů EPUB, vytvoření vlastní elektronické knihy „na klíč“, tvorbu webových aplikací. Zajistíme překlady textů, přepis textů, odborné korektury, spolupracujeme s předními českými výtvarníky.

V roce 2011 naše společnost získala prostředky z Evropských strukturálních fondů, které byly poskytnuty v rámci schváleného projektu „Epublishing – strategická změna v procesu vydávání knih„. V nejbližší době rozšíříme nabídku našich stávajících titulů, které je možné objednat prostřednictvím našeho eshopu také o ebooks.
Web:
http://www.nakladatelstviolomouc.cz/
Adresa:
Legionářská 1319/10 (jižní tribuna Androva stadionu, 1. patro)
779 00 Olomouc - Nová Ulice
Olomoucký kraj
Mobil:
+420 702 002 879
E-mail:

Pobočky:

Grafické studio Nakladatelství Olomouc s.r.o. − Olomouc - Nová Ulice, Legionářská 1319/10 (jižní tribuna Androva stadionu, 1. patro)
E-shop Nakladatelstviolomouc.cz − Olomouc - Nová Ulice, Legionářská 1319/10 (jižní tribuna Androva stadionu, 1. patro)

Reference:

Velká spokojenost s e-shopem. Opravdu vřele doporučuji

Fakturační údaje:

Nakladatelství Olomouc s.r.o.

Legionářská 1319/10
779 00 Olomouc

IČO: 64612023
DIČ: CZ64612023

Rok založení: 1995

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: